Asmeninės rekolekcijos

Norintys atlikti kelių dienų asmenines rekolekcijas, t. y. skirti laiko intensyviam dvasiniam susikaupimui ir atsinaujinimui, priimami kaip vienuolyno svečiai. Gyvendami tyloje, susikaupime ir maldoje, jie dalyvauja visose vienuolyno liturginėse pamaldose, išskyrus Naktinį budėjimą, ir valgo kartu su vienuoliais.

Svečiai gali paprašyti dvasinės vienuolio pagalbos. Taip ypatingu būdu jų širdys atsiveria Dievo meilei ir Dievo veikimui. Svečiams naudingiau, kad pirma viešnagė netruktų ilgiau kaip tris dienas. Turintys panašių rekolekcijų patirties gali pratęsti svečiavimąsi iki savaitės. Vyrai priimami vidiniame vienuolyno viešbutyje.

Norėdami užsisakyti vietą viešnagei, jie turi iš anksto susitarti su svečių tėvu, nurodyti apsilankymo tikslą, pageidaujamas atvykimo bei išvykimo datas.

Kreiptis adresu:
Svečių tėvui,
Palendrių Šv. Benedikto vienuolynas.
Palendriai 4, LT-86105 Kelmės r.

Tel. (8 427) 47 498, Mob. +370 678 79133 (t. Robertas)
El. paštas: palsve@palendriai.lt

Svečių namai

Šalia esančiuose vienuolyno svečių namuose „Aušros žvaigždė“ gali apsigyventi moterys, sutuoktinių poros ir svečių grupės, kuriems svarbu turėti galimybę dalyvauti vienuolyno liturginėse pamaldose. Šiuos namus prižiūri ir svečiais rūpinasi naujasis administratorius Aušrys iš Vilniaus grigališkojo choralo choro Schola Gregoriana Vilnensis.

Dėl viešnagės svečių namuose reikia skambinti arba rašyti žinutę tel. +37068497729 arba sveciunamai@palendriai.lt ir nurodyti viešnagės tikslą, pageidaujamas atvykimo, išvykimo datas ir laiką. Nei nepavyktų prisiskambinti, dienos bėgyje Jums perskambins.

Aukos dydis neturėtų būti kliūtis apsistoti svečių namuose. Yra galimybė atlikti naudingų svečių namams ir vienuolynui darbų, jei pageidaujate.